kolejna porażka trampkarzy

Mecz kuriozum naszych trampkarzy

VICTORIA - ZDRÓJ JEDLINA  1 : 7

(szczegóły w rozwinięciu).

W meczu z drużyną Zdrój Jedlina wszystko od początku zakrawało na kpiny. Najpierw okazało się, że po wielu perturbacjach zagramy tylko w 9 osobowym składzie. Z wyznaczonych zawodników zabrakło z różnych przyczyn 10 zawodników. Mimo tego że graliśmy w okrojonym składzie od początku przewaga była po stronie naszego zespołu czego efektem była bramka zdobyta już w 4 minucie przez Artura Kubiaka ( po 4 bramkach strzelonych w poprzednim meczu z Gwarkiem jest to kolejne trafienie Artura). Świetnie przeprowadzane akcje i walka  na całym boisku wystawia jak najlepsze świadectwo naszej drużynie i pracy  wykonywanej na treningach z trenerem Tomaszem Sową. Niestety od 25 minuty najbardziej zmęczony na boisku okazał się sędzia, który zaczął popełniać fatalne błędy szkoda tylko, że krzywdzące tylko naszą drużynę. Kilkumetrowe spalone zawodników Jedliny umykały uwadze sędziego natomiast w przeciwną stronę były aż zbyt drobiazgowo wychwytywane, a nie uznanie bramki gdy piłka wpadła do siatki i wyleciała z bramki zakrawa na kpinę. Do tego ostry faul na Kevinie Kraczkowskim bez reakcji sędziego spowodował wyrzucenie z boiska w 50 minucie z boiska Kevina, a gdy do tego doszła kontuzja kolana Denisa Szocińskiego to ostatnie 20 minut graliśmy praktycznie w 7, a mimo to stwarzaliśmy kolejne sytuacje do zdobycia bramki, ale ogromna utrata sił powodowała, że nie wykorzystaliśmy kilku świetnych okazji. Dla wszystkich grających w tym meczu ogromne słowa uznania i podziękowania za walkę a na szczególne pochwały zasługują Artur Kubiak, świetnie broniący 10 letni Kamil Kraczkowski, grający po raz pierwszy w naszej drużynie Mateusz Ciborski oraz Patryk Kraczkowski, który lepiej zaprezentował się w drużynie trampkarzy jak w drużynie młodzików. A już w najbliższy poniedziałek zaległy mecz z Włókniarzem Głuszyca.