Treningi trampkarzy poniedziałek godzina 16,30 stadion w Szczawnie Zdroju, środa godzina 16,30, czwartek godzina 18,15 Orlik Podzamcze

Wszystkie informacje dotyczące zapisów do Akademii można uzyskać u managera pod numerem telefonu 696098960, mailowo: apwalbrzych@gmail.com, lub m.furmaniak@wp.pl, lub u trenerów  poszczególnych grup.

Nowy news

• autor: gringo3949, 2014-11-08 06:41

Świetny mecz i kolejne zwycięstwo trampkarzy.

(Szczegóły w rozwinięciu)

Trzecie kolejne zwycięstwo odnieśli nasi trampkarze. Podopieczni trenera Tomasza Sowy pokonali w przedostatniej kolejce rundy jesiennej zespół Podgórza Wałbrzych 9 : 3. Nic nie zapowiadało takiego wyniku. Mecz rozpoczęliśmy w 10 osobowym składzie, bowiem zabrakło z różnych przyczyn 10 zawodników w tym większości z podstawowego składu. W 10 minucie do zespołu dołączył Patryk Doleżych i graliśmy już pełnym składem. Mimo kilku 100 procentowych okazji (m.in. Darek Sadowski czy Patryk Kraczkowski) to rywale w 12 minucie objęli prowadzenie po fatalnym błędzie naszej obrony. ale już 5 minut później dośrodkowanie z rzutu rożnego Denisa Szocińskiego przepięknym strzałem z woleja na bramkę zamienił Darek Sadowski.  Niestety w 25 minucie kolejny błąd naszej obrony i rywale znów cieszyli się z prowadzenia. Ale po kolejnej akcji Darka Sadowskiego na przerwę schodziliśmy remisując 2 : 2. O ile trudno znaleźć w pierwszej połowie zbyt dużo pozytywnych akcentów w naszej grze to po przerwie zobaczyliśmy całkiem inny zespół. Dużo akcji oskrzydlających, mnóstwo dośrodkowań i sytuacji bramkowych z których wykorzystaliśmy tylko 7. Swoje kolejne dwie bramki dołożył Darek Sadowski, 1 zdobył Mateusz Ciborski a aż 4 zdobył Patryk Kraczkowski w tym dwie po kapitalnych akcjach indywidualnych. Patryk, który w zespole trampkarzy wystąpił w roli skrzydłowego spisał się w tej roli bardzo dobrze. Oprócz zdobywców bramek w naszym zespole na wyróżnienie zasłużyli Tymek Kasperek z drużyny młodzików, oraz Denis Szociński, który świetnie dogrywał piłki, ale zabrakło w jego grze zdobytej bramki, która na pewno podniosła by ocenę jego gry. Brawa dla wszystkich zawodników, którzy mimo rozpoczętego długiego weekendu przybyli aby zagrać i odnieść 3 zwycięstwo z rzędu.  Brawa dla trenera Tomka Sowy, który mimo początkowych perturbacji ze składem na początku sezonu potrafił poukładać i przygotować drużynę, która mimo tak poważnego osłabienia odniosła kolejne zwycięstwo.

Skład naszego zespołu w meczu z Podgórzem Wałbrzych:

FILIP SKOWRON, TYMOTEUSZ KASPEREK, WOJCIECH FRĄCZEK, DENIS SZOCIŃSKI, MACIEJ TARGOSZ, PATRYK KRACZKOWSKI, MATEUSZ CIBORSKI, PATRYK DOLEŻYCH, DARIUSZ SADOWSKI, MICHAŁ BRONIEK, PIOTR SOWA.

Bramki zdobyli: DARIUSZ SADOWSKI, PATRYK KRACZKOWSKI po 4, MATEUSZ CIBORSKI 1

A już za tydzień ostatni mecz. Będzie to wyjazd do Boguszowa na mecz ze Szczytem.