Treningi trampkarzy poniedziałek godzina 16,30 stadion w Szczawnie Zdroju, środa godzina 16,30, czwartek godzina 18,15 Orlik Podzamcze

Wszystkie informacje dotyczące zapisów do Akademii można uzyskać u managera pod numerem telefonu 696098960, mailowo: apwalbrzych@gmail.com, lub m.furmaniak@wp.pl, lub u trenerów  poszczególnych grup.

Bieżące informacje

Aktualności

Turniej młodzików

• autor: gringo3949, 2014-12-17 20:36

Nasza drużyna w towarzystwie braci Zielińskich Piotra (Empoli) i Pawła (Śląsk Wr.)                                                    po ceremonii dekoracji zwycięzców turnieju w Ząbkowicach

Świetny występ i zwycięstwo drużyny młodzików na turnieju

w Ząbkowicach. Nagrodę indywidualną od reprezentanta Polski

Piotra Zielińskiego otrzymał Patryk Kraczkowski.

Patryk Kraczkowski w towarzystwie Piotra Zielińskiego chwilę po otrzymaniu nagrody                              oryginalnej koszulki Piotra z klubu Empoli.

Wkrótce w najnowszej galerii relacja z turnieju.

Drużyna naszych młodzików uzupełniona zawodnikami z drużyny orlików na zakończenie roku odniosła zwycięstwo w silnie obsadzonym turnieju o Puchar Krzywej Wieży w Ząbkowicach. Podczas turnieju jako goście wystąpili bracia Piotr Zieliński reprezentant Polski zawodnik włoskiego klubu Empoli, oraz Paweł Zieliński zawodnik drużyny Śląska Wrocław. Bracia Zielińscy wystąpili w roli losujących podział drużyn na grupy wcześniej witając wszystkich uczestników turnieju. Po losowaniu Piotr Zieliński wziął udział w kilkunastominutowym spotkaniu z zawodnikami naszego klubu biorąc udział we wspólnym fotografowaniu się z naszą drużyną i każdym zawodnikiem z osobna. Po spotkaniu nasz zespół rozpoczął turniej meczem z drużyną Bielawianki. Wrażenia ze spotkania z Piotrem Zielińskim były tak mocne, że mimo świetnej gry i kilkunastu sytuacji bramkowych przegraliśmy spotkanie 0 : 2. Po 20 minutowej przerwie zagraliśmy z reprezentantem Opolszczyzny drużyną Akademii Top Player. Gdy wydawało się, że zwycięstwo 1 : 0 mamy w kieszeni samobójczy strzał Tymka Kasperka spowodował że musieliśmy zadowolić się remisem. W ostatnim meczu decydującym o grze w półfinale turnieju spotkaliśmy się z drużyną AKS Strzegom, której do awansu wystarczał remis.  Drużyna trenera Jarosława Krzyżanowskiego nie sprostała naszej drużynie 0 : 1 i to my cieszyliśmy się z awansu do półfinału. Bramkę na wagę awansu zdobył Łukasz Pański. W półfinale zmierzyliśmy się z drużyną gospodarzy Orłem Ząbkowice. Po meczu w którym przez większą część meczu posiadaliśmy przewagę mimo dopingu sporej grupy kibiców bramka Łukasza Pańskiego dała nam awans do finału. Finał był rewanżem za turniej w Barcelonie ponieważ naszym rywalem był zespół Nysy Kłodzko nasz rywal z Hiszpanii z meczu o 3 miejsce. Finał rozgrywany był systemem 2 x 8 minut. Pierwsza część mimo kilku sytuacji do zdobycia bramki z naszej strony zakończyła się bezbramkowo. Druga połowa to dalszy ciąg naporu naszej drużyny i wreszcie bramka Łukasza Pańskiego daje nam prowadzenie. Po chwili po kontrze i kapitalnej indywidualnej akcji Damiana Pałczyńskiego i zagraniu do Łukasza Pańskiego  prowadziliśmy 2 : 0. Na boisku pojawili się kolejni młodsi zawodnicy i gra się wyrównała. Po jednej z kontr rywale zdobyli kontaktową bramkę, ale to było wszystko na co było stać rywali i zwycięstwo w turnieju stało się faktem. W naszej drużynie na wyróżnienie zasłużyli Kamil Kraczkowski w bramce, oraz zdobywca 4 bramek Łukasz Pański. Ostoją w obronie był Patryk Kraczkowski, który po turnieju otrzymał nagrodę od Piotra Zielińskiego dla najlepszego zawodnika turnieju wg oceny naszego reprezentanta. Była to oryginalna koszulka Piotra klubu Empoli. Wśród zawodników, którzy włożyli swój wkład w to zwycięstwo, a których należy wyróżnić to oprócz wyżej wymienionych Dawid Korus, Damian Pałczyński (rocznik 2005) nie bojący się walki i pojedynków  1 : 1 ze starszymi rywalami. Z dobrej strony pokazał się też Aleks Drozd, jak zwykle waleczny Tymek Kasperek, oraz mimo krótkiego przebywania na boisku Marta Sowa. Skład naszej drużyny podczas turnieju w Ząbkowicach:

KAMIL KRACZKOWSKI - ŁUKASZ PAŃSKI, PATRYK KRACZKOWSKI, DAWID KORUS, TYMEK KASPEREK, ALEKS DROZD, MARTA SOWA, MICHAŁ LISIAK, DOMINIK JANIK, KRYSTIAN MAZUR, DAMIAN PAŁCZYŃSKI.