Zakończenie sezonu

• autor: gringo3949, 2016-06-28 11:01

Zakończenie sezonu trampkarzy na stadionie przy

ulicy Kusocińskiego. Kolejny raz spotkanie przy

grillu zakończyło kolejny sezon w naszym klubie.

W najnowszej galerii zdjęcia z tego spotkania.

W środę 23 Czerwca spotkaniem przy grillu zakończyliśmy kolejny sezon w naszym klubie. Spotkanie podsumowujące miniony sezon po krótkim powitaniu przez Prezesa klubu rozpoczęło tradycyjnie spotkanie na boisku czyli mecz Rodzice kontra Dzieci. Rozegrane w potwornym upale spotkanie zakończyło się polubownym wynikiem 3 : 3. Po spotkaniu odbyła się część oficjalna czyli wręczenie nagród wyróżniającym się zawodnikom nagród, oraz pożegnanie z naszym klubem zawodników. I tak pożegnaliśmy kończącą grę w piłkę nożną po serii kontuzji Klaudię Ryczek, której jeszcze raz dziękuję za lata spędzone w naszym klubie i udział w wielu sukcesach drużyn naszego klubu. Pożegnaliśmy także kapitana zespołu i bramkarza czyli braci Patryka i Kamila Kraczkowskich. Powód odejścia z klubu jest bardzo prozaiczny czyli wyjazd na stałe do Niemiec wraz z rodzicami. Obydwu braciom życzę wielu sukcesów. Z kolei nagrody w postaci sprzętu sportowego (buty piłkarskie i piłki) otrzymali wyróżniający się zawodnicy drużyny v-ce Mistrza Trampkarzy czyli Tymoteusz Kasperek, Michał Broniek oraz najlepszy strzelec drużyny Łukasz Pański. Wraz z nami na zakończeniu sezonu świętował wychowanek naszego klubu Klaudiusz Zych, który od 1 lutego jest zawodnikiem Górnika Zabrze, a przebywając w Wałbrzychu bawił się razem z nami. Dziękujemy Klaudiusz i czekamy na kolejne wieści o Twoich sukcesach.

Pamiątkowe puchary otrzymali także rodzice m.in. p. Marcin Lesiak za całoroczne dokumentowanie naszych działań serwisem fotograficznym. Wszystkim zawodnikom dziękuję za bardzo udany sezon, życzę wielu słonecznych dni i udanego wakacyjnego wypoczynku i do zobaczenia 1 Sierpnia na 1 treningu o godz. 17,30.

Mirosław Furmaniak

Prezes PUKS Victoria Wałbrzych