Nowy news

• autor: gringo3949, 2016-08-29 10:37

Dominatorzy z Wałbrzycha, takim mianem okreslił

spiker zawodów drużynę naszych żaków podczas

II Memoriału M. Bieniusiewicza w Jaworze.

W ostatnią wakacyjną niedzielę zespoły Żaków i Orlików naszego klubu wzięły udział w II Memoriale Mieczysław Bieniusiewicza, który odbył się w Jaworze. W kategorii Żak kapitalnie spisali się nasi zawodnicy, którzy mimo potwornego upału z  meczu na mecz grali coraz lepiej. W meczach grupowych nasz zespół wygrał 2 mecze jeden mecz zremisował i poniósł 1 porażkę. Dało nam to awans do Ligi Mistrzów grającej o miejsca 1 - 5. W meczach Ligi Mistrzów nasz zespół odniósł komplet zwycięstw tracąc w 4 meczach tylko 1 bramkę zdobywając 12. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został kapitan naszego zespołu Krystian Worski. Brawo Krycha. Oprócz Krystiana świetnie zaprezentowali się w naszym zespole Sebastian Piwowarski zdobywca 9 bramek, Bartek Lesiak, który oprócz bezbłędnej gry w obronie zdobył 3 bramki kapitalnymi strzałami z dystansu. Bardzo solidnie w obronie zaprezentował się Patryk Lasek, a w ataku mimo 2 miesięcznej przerwy w treningach Magda Sowa i Olivier Kwit. Nasz zespół pod kierunkiem trenera Mirosława Furmaniaka wystąpił w składzie:

Wojtek Jastrząbek - bramkarz, oraz Krystian Worski - kapitan zespołu oraz Magda Sowa, Olivier Kwit, Patryk Lasek, Bartek Lesiak, Maciej Musiał, Sebastian Piwowarski oraz Kuba Ulman.

Wyniki naszej drużyny na turnieju w Jaworze.

Grupa eliminacyjna:

VICTORIA - AP BOLKO BOLKÓW  3 : 2 - bramki zdobyli: K. Worski 2, S. Piwowarski 1

VICTORIA - AKS STRZEGOM  2 : 2 bramki zdobyli K. Worski i M. Sowa po 1

VICTORIA - JAVORIA JAWOR 14 : 0 bramki zdobyli:S. Piwowarski 6, K. Worski 5, O. Kwit 2 P. Lasek 1.

VICTORIA - AP LEGNICA 1 : 2 bramkę zdobył

LIGA  MISTRZÓW:

VICTORIA - AP LEGNICA  1 : 0 bramkę zdobył K. Worski

VICTORIA - AKS STRZEGOM  5 : 1 bramki K. Worski 4, S. Piwowarski 1

VICTORIA - BASZTA WAŁBRZYCH 3 : 0 bramki zdobyli: S. PIWOWARSKI, B. LESIAK, K. WORSKI po 1

VICTORIA - POLONIA STAL ŚWIDNICA  3 : 0 bramki zdobyli: B. LESIAK 2 i K. WORSKI  1

W turnieju w kategorii Orlik wystąpiła również drużyna naszego klubu. Grający w bardzo eksperymentalnym i młodszy wiekowo zespół nie był w stanie dotrzymać kroku silniejszym fizycznie i prezentującym zdecydowanie dużo większe umiejętności rywalom. Rozegranie 7 piętnastominutowych meczy  w tak potwornym upale mając tylko 2 zawodników na zmiany na dodatek młodszych wiekowo przyczyniło się do 7 porażek, ale lekcja otrzymana na tym turnieju na pewno zaowocuje w przyszłości i w kolejnych latach podopieczni trenera Tomasza Sowy będą osiągać zdecydowanie lepsze wyniki już w swoich kategoriach wiekowych.

A już w najbliższą środę drużyna młodzików rozegra sparing o godzinie 17 w Świebodzicach z tamtejszą Victorią. Wyjazd o godzinie 16,15 z przystanku przy ulicy Broniewskiego.

W najbliższą niedzielę drużyny Orlików i Żaków wystąpią na turnieju w Bolesławcu.