Treningi trampkarzy poniedziałek godzina 16,30 stadion w Szczawnie Zdroju, środa godzina 16,30, czwartek godzina 18,15 Orlik Podzamcze

Wszystkie informacje dotyczące zapisów do Akademii można uzyskać u managera pod numerem telefonu 696098960, mailowo: apwalbrzych@gmail.com, lub m.furmaniak@wp.pl, lub u trenerów  poszczególnych grup.

Horror w meczu juniorów

• autor: gringo3949, 2018-09-26 05:00

Horror w meczu juniorów. Od 0 : 2 do 70 minuty,

do 4 : 2 w 80 minucie.

Niesamowitą dawkę adrenaliny zafundowali nam juniorzy w zaległym meczu z Górnikiem Nowe Miasto. Po 20 minutach przegrywaliśmy 0 : 2 prezentując na boisku bezład, chaos, brak umiejętności i pomysłu na grę. Do tego dołożyły się koszmarne błędy w obronie, co w konsekwencji przełożyło się na to iż do przerwy zasłużenie przegrywaliśmy 0 : 2. Pierwsze 20 minuty drugiej połowy to powtórka z rozrywki czyli nasza gra to totalne zero. Wreszcie  hasło do ataku  niesamowicie tyrając na całym boisku dał kapitan zespołu Michał Broniek. Zaczęły tworzyć się groźne sytuacje pod bramką zespołu Górnika. Ale 100% sytuacji nie wykorzystali Wojtek Wróbel, Maciek Mikiciuk, Mateusz Radzikowski czy Oskar Siara. Gdy do końca meczu pozostało 10 minut niesamowita determinacja i mobilizacja doprowadziły wreszcie do zdobycia kontaktowej bramki przez Wojtka Wróbla. Mijają 2 minuty i kolejna indywidualna akcja Wojtka Wróbla doprowadza do remisu. Ale to nie koniec. Na 5 minut przed końcem meczu prowadzenie naszemu zespołowi daje strzał Mateusza Radzikowskiego. I gdy do końca meczu pozostają 2 minuty swoje niesamowite 10 minut (niestety tylko 10 minut) kończy zdobyciem hat-tricka i 4 bramki dla naszego zespołu Wojtek Wróbel. Powrót z piekieł na ziemię. Cieszy bardzo zwycięstwo, to ze drużyna po raz kolejny pokazała charakter i walkę do końca udowadniając po raz kolejny, że dopóki sędzia nie zagwiżdże po raz ostatni to meczu się nie przegrało. Skład naszej drużyny w meczu z Górnikiem Nowe Miasto:

SZYMON TOMASIKIEWICZ 5 - MICHAŁ BĄKIEWICZ 5, ŁUKASZ PAŃSKI 5, ŁUKASZ PRUSINOWSKI 7, PAWEŁ CZAJKA 6, OSKAR SIARA 5, MICHAŁ BRONIEK 9, JAKUB WYSZYŃSKI 4, MATEUSZ RADZIKOWSKI 6, MACIEJ MIKICIUK 5, WOJCIECH WRÓBEL 9

Bramki zdobyli: WOJCIECH WRÓBEL 3 ( 70, 72 I 78 min.)  MATEUSZ RADZIKOWSKI 1 75 min.