Wyszukiwarka

NAJLEPSI STRZELCY

Statystyki drużyny

Adres do korespondencji

Adres do korespondencji: PUKS "VICTORIA" Wałbrzych ul. Blankowa 46/16 58-316 W-ch.

Czas spotkania: 60 min.

W 7 kolejce nasza drużyna rozegrała w środę 20 października wyjazdowy mecz z drużyną Zagłębia Wałbrzych. Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny, lecz na bardzo ciężkim boisku mieliśmy ogromne kłopoty z prawidłowym wykończeniem akcji. W 12 minucie mocna wrzutka w pole karne gospodarzy piłkę próbował wybić jeden z obrońców lecz uczynił to tak niefortunnie, że ta wpadła do bramki gospodarzy. Do 25 minuty mecz wyglądał bez zmian, nasze ataki i brak wykończenia akcji.Wreszcie w 27 minucie dokładna wrzutka za plecy obrońców i Kuba Jędras piękną główka podwyższył wynik na 2 : 0. Gdy wydawało się, że do przerwy nie padnie już żadna bramka, na strzał z 40 metrów zdecydował się Krystian Milnikiel. Piekielnie silny lob wylądował w samym okienku bramki Zagłębia i  do przerwy prowadziliśmy 3 : 0.

Druga połowa to już tylko jednostronny popis naszej drużyny, a bramki dla nas zdobyli Bartek Sus 2 (40 i 60 min), Dominik Więcek 2 ( 54 i 57 min głową), Bartek Smolec głową w 49 minucie, Krystian Milnikiel w 47 minucie oraz Adrian Nowak po świetnej indywidualnej akcji w 55 minucie meczu. Oprócz strzelców bramek kapitalny mecz rozegrała Marta Polkowska, która jako stoper stanowiła zaporę nie do przejścia dla zawodników Zagłębia, Igor Kaczanowski i Maciek Majorowicz, którzy oprócz trzymania obrony aktywnie włączali się w akcje ofensywne naszego zespołu oraz Maciek Łacmański, który razem z Bartkiem Smolcem rozgrywali kapitalnie piłki w środku pola. trzeba też wspomnieć o walecznym Patryku Bernasiu i świetnie radzącym sobie po przerwie na lewej obronie Radku Marciniaku.

Jeszcze raz brawa dla całego zespołu i oby taka gra była w sobotnim meczu z Juwenturem Wałbrzych.

herb PUKS "VICTORIA" Informacje o kadrze PUKS "VICTORIA"